REKRUTACJA TRWA
Dzięki nauce w Szkole Policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych bezstresowo i w miłej atmosferze zdobędziesz kwalifikacje, które umożliwią Ci pracę w wymarzonej firmie. Nasze absolwentki z powodzeniem zakładają własne salony kosmetyczne i fryzjerskie. Edukacja trwa 2 lata (4 semestry) i kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym przeprowadzanym w siedzibie szkoły, gdyż jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym.


Już od września 2021 roku wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby kontynuować naukę w szkołach ZDZ i uczestniczyć w szkoleniach, kursach i poznawać tajniki zawodowe od profesjonalnych wykładowców i fachowców z branży kosmetycznej, zapraszamy.
Chcesz się dalej kształcić, zdobywać wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, mieć fach w ręku - to miejsce jest właśnie dla Ciebie.
Przyszłościowy kierunek i wartościowy zawód.
Szkoły za darmo czekają.
Nowoczesna i bogata baza dydaktyczna.
Możliwość udziału w licznych pokazach i szkoleniach.
Dołącz do nas.
Połącz pasję z dochodową pracą.
Lubisz dbać o siebie?
Interesują Cię nowe trendy w modzie, makijażu i kosmetyce?
Swoje zainteresowania możesz zamienić w ten atrakcyjny zawód, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w gabinecie kosmetycznym czy ośrodku odnowy biologicznej, lub samodzielne założenie takiego właśnie miejsca.
Kosmetyka to samodzielny zawód, ale można go również połączyć z wizażem, charakteryzacją, masażem czy fizykoterapią.
Zapewniamy bezpłatnie niezbędne akcesoria i materiały, wszelkie pomoce dydaktyczne oraz preparaty znanych firm (Dermika, Gerard’s, Charmine Rose, Norel, Bielenda). Staramy się doposażać pracownie kosmetyczną, na bieżąco wymieniamy sprzęty na nowsze, nowocześniejsze. W czasie zajęć uczymy wykonywania zabiegów mikrodermabrazji diamentowej, kawitacji, sonoforezy, mezoterapii, wizażu i stylizacji.
Dodatkowo organizujemy szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, profesjonalnego makijażu. W tym zakresie współpracujemy z różnymi firmami specjalizującymi się w konkretnej dziedzinie kosmetyki. Po ukończonym szkoleniu słuchaczki uzyskują dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia.
Sukcesem naszej szkoły są sukcesy naszych absolwentów, wielu z nich otworzyło i prowadzi własne salony kosmetyczne, a inni z powodzeniem realizują się zawodowo w innych dziedzinach związanych z branżą kosmetyczną. To utwierdza nas w przekonaniu, że warto umożliwiać podejmowanie kształcenia właśnie w zawodzie technik usług kosmetycznych.
Zapraszamy. Czekamy właśnie na Ciebie.
U nas każdy jest kimś wyjątkowym!
Zapisz się do szkoły: Ze względu na zaistniałą sytuację pandemii możesz zapisać się na wiele sposobów tj.:
- tradycyjnie wypełniając podanie w sekretariacie szkoły,
- pobierając podanie ze strony internetowej szkoły i odsyłając wypełniony formularz na adres e-mail szkoły,
- lub online za pośrednictwem FB lub strony internetowej szkoły.

Kontakt: Szkoły ul. Kilińskiego 49, tel. 41 265-38-83, 607128325
znajdziesz nas na: facebook.com-zdzostrowiec,
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
www.zdz.kielce.pl, www.ostrowiec.zdz.kielce.pl

 

 

bann opw