Zapraszamy poznaj ciekawą ofertę Technukum im. Tadeusza Kościuszki  w Ostrowcu Św. - uczniowie w pigułce prezentują wybrane kierunki i realizują własne pasje i zainteresowania. Wstąp w nasze szeregi!

 

Zapraszamy poznaj ciekawą ofertę Technikum Mundurowego – uczniowie realizują tu własne pasje i zainteresowania, łączą naukę na wybranym kierunku ze służbami mundurowymi. Wstąp w nasze szeregi! 

 

Zapraszamy poznaj zawód przyszłości – technik logistyk w Technikum Mundurowym. Zobacz czym zajmuje się logistyk. Wstąp w nasze szeregi!.  

 

Zapraszamy poznaj zawód technika informatyka w Technikum Mundurowym. Jest to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się dyscyplina nauki. Zobacz czym zajmują się dodatkowo informatycy na zajęciach. Wstąp w nasze szeregi!

 

Zapraszamy poznaj ciekawy zawód technika usług fryzjerskich z innowacją wizażu i stylizacji w Technikum Mundurowym. Odkryj swój talent, rozwijaj swoje umiejętności. Zobacz czym zajmuje się fryzjerka. Wstąp w nasze szeregi!

 

 Zapraszamy do obejrzenia filmów prezentujących naukę w szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Filmy zostały nagrane w ramach cyklu "Ciekawej jak - czyli Jurek w poszukiwaniu odpowiedzi" i emitowane w TVP Kielce.

Odcinek 1 pt. "Chcę wiedzieć więcej"

Odcinek 2 pt. "Kuchnia z klasą" 

Odcinek 3 pt. "Nie dzielimy włosa na czworo" 

 Odcinek 4 pt. "Szkolne gigabajty" 

 

 Odcinek 5 pt. "Czas na praktykę" 

bann opw