Kierownictwo Szkoły ZDZ w Ostrowcu Św.

  • Dyrektor szkoły Pustuła Izabela
  • W-ce dyrektor szkoły Bidzińska Małgorzata

                                                                                                                                         Obsługa administracyjna 

    Marchwiany Grażyna
    Zając Barbara
 

 

 Wychowawcy klas w roku szkolnym 2020/2021

  • Klasa Ia - technik logistyk - innowacja wojskowa - wychowawca mgr Małgorzata Bidzińska (historia)
  • Klasa Ib - technik informatyk/technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - wychowawca mgr Anna Komisarczyk (geografia)
  • Klasa 1c - technik logistyk - innowacja wojskowa - mgr Rafał Lenart (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
  • Klasa IIa -technik logistyk - innowacja wojskowa - wychowawca mgr Małgorzata Bidzińska (historia)
  • Klasa IIb - technik informatyk, technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - wychowawca mgr Katarzyna Ślusarz (język polski)
  • Klasa IIc - technik logistyk - innowacja wojskowa - wychowawca mgr Kinga Ostatek (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
  • Klasa IId - technik informatyk/technik usług fryzjerskich - innowacja wojskowa/fryzjerska - wychowawca mgr Barbara Figura (język niemiecki)
  • Klasa IIIa -technik logistyk - innowacja wojskowa -wychowawca mgr Barbara Figura (język niemiecki)
  • Klasa IIIb - technik logistyk, technik informatyk - innowacja wojskowa - wychowawca mgr Kinga Ostatek (przedmioty zawodowe z zakresu logistyki)
  • Klasa IV - technik logistyk/technik informatyk - innowacja wojskowa/policyjna - wychowawca mgr Barbara Figura (język niemiecki)

 

Nauczyciele uczący w Szkole ZDZ w Ostrowcu Św.

Przedmioty ogólnokształcące
    • Język polski
      mgr Katarzyna Ślusarz
    • mgr Renata Kowalska
    • Język angielski  
      mgr Kądziela Magdalena
      mgr Podpora Anna
      mgr Jaskuła-Przygoda Dorota
      mgr Irena Stępniak
    • Język niemiecki
      mgr Figura Barbara
      mgr Zalewska Halina
    • Matematyka
      mgr Konstantynowicz Adam
    • mgr Prawdzik Lidia
    • Biologia
      mgr Czarnecka Edyta

    • Geografia
      mgr Anna Komisarczyk
    • Chemia
      mgr Ochocka-Bednarska Agnieszka
    • Edukacja dla bezpieczeństwa
      mgr Moskwa Jacek
    • Historia, wiedza o społeczeństwie
      mgr Bidzińska Małgorzata
      mgr Wawrzkiewicz Małgorzata
    • Wychowanie fizyczne
      mgr Agnieszka Pietrzykowska
      mgr Tomasz Dymanowski
    • Fizyka
      mgr Jankowski Jacek
    • BFP
      mgr Kaniewska Magdalena
    • Podstawy przedsiębiorczości
      mgr Marek Czerwonka
    • Przedmioty zawodowe z zakresu informatyki
      mgr Granat Dariusz
      mgr Nowak Tomasz
      mgr Pękalski Marek
      mgr Marcin Miszczak
      mgr Lidia Prawdzik
    • Przedmioty z zakresu logistyki
      mgr Sala - Gaweł Joanna
      mgr Ostatek Kinga
      mgr Lenart Rafał
    • Przedmioty zawodowe
      mgr Lidwa Beata
      mgr Przednowek Katarzyna
      mgr Sosnowska Zofia
    • Wychowanie do życia w rodzinie
      mgr Matyjasek Małgorzata
    • Religia
      mgr Kolasa Bożena
      mgr Matyjasek Małgorzata
    • Pedagog szkolny/zajęcia rewalidacyjne
      mgr Buczkowska Edyta
    • Edukacja wojskowa (zajęcia w ramach innowacji wojskowej)
      Płk Robert Misztal
Pozostała kadra - w tym przedmioty zawodowe i zajęcia w ramach innowacji pedagogicznych


mgr Baszaka Bogumiła
mgr Jakubowska Magdalena
mgr Krawczyk Małgorzata
mgr Lidwa Beata
mgr Mazur - Suska Katarzyna
mgr Przednowek Katarzyna
mgr Przybysławski Tomasz
mgr Szeląg Lidia
mgr Paluch-Zdyb Katarzyna
mgr Szałapska Agata
mgr Zielińska Anna

       

 

 

bann opw